Wednesday, September 27News That Matters

शिव शक्ति युवा क्लब फाइनलमा, आयाेजक जय बुद्ध क्लब संग उपाधिका लागि भाेलि खेल्ने

जय बुद्ध सामाजिक युवा क्लबले यहीँ माघ १७ गते देखि आयाेजना गरेकाे 7A साइड फुटबल प्रतियोगिता अन्तर्गत आज भएकाे दाेस्राे सेमिफाइनल खेलमा शिव शक्ति युवा क्लब विजय भएकाे छ । जय बुद्ध युवा क्लबकाे खेलकुद मैदान शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर १ काफल खुट्टामा भएकाे खेलमा ग्रिन भिजन युवा क्लब बट्कट्टालाई पेनाल्टी सुटआउटमा २:० ले हराउदै शिव शक्ति युवा क्लबले फाइनलमा स्थान पक्का गरेकाे हाे । निकै नै प्रतिस्पर्धा भएकाे खेलमा निर्धारित समय दुबै टाेलिले गाेल गर्न नसक्दा खेल पेनाल्टी सुटआउट मा पुगेकाे थियाे । आज विजय शिव शक्ति युवा क्लबले भाेलि आयाेजक जय बुद्ध युवा क्लबसंग फाइनल खेल्नेछ । आयाेजक जय बुद्ध क्लब हिजाे भएकाे पहिलो सेमिफाइनल खेलमा बिजय हुँदै फाइनलमा स्थान सुरक्षित गरेकाे थियाे । फाइनल जित्ने टिमले नगत रु २०,००० सहित मेडल ट्रफी प्राप्त गर्ने छ भने दाेस्राे हुने टिमले रु १०,००० सहित मेडल ट्रफी प्राप्त गर्ने छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *