Wednesday, September 27News That Matters

स्वर्गद्वारी क्याम्पसको सभापतिमा अखिल (क्रान्तिकारी) बाट विश्वकर्माको उम्मेदवारी


प्रकाश न्यौपाने ,प्युठान । स्वर्गद्वारी बहुमुखी क्याम्पस प्यूठानमा स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको सभापतिमा माओवादी निकट अनेरास्ववियू क्रान्तिकारीका जिल्ला अध्यक्षको उम्मेदवारी परेको छ ।

अनेरास्ववियू क्रान्तिकारीको तर्फबाट प्रेम बहादुर विश्वकर्माले शनिबार क्याम्पस निर्वाचन कार्यालयमा उपस्थित भइ सभापतिमा आफ्नो स्ववियु उम्मेदवारी दिएका हुन् । बिश्वकर्मा बाल संजाल हुँदै विद्यार्थी राजनीतिमा आएका युवा हुन । अनेरास्ववियू क्रान्तिकारीबाट सचिवमा तारा बहादुर घर्ती मगर ‘आभास’ र कोषाध्यक्षमा अनुषा गौतम लगायत ७ जनाले प्रत्यक्ष सदस्यमा उम्मेदवारी दिएका छन् । सोहि क्याम्पसमा २ वटा संगठनको उम्मेदवारी दर्ता भएको क्याम्पस स्रोतले जनाएको छ ।

स्वर्गद्वारी बहुमुखी क्याम्पसमा नेविसंघ,अनेरास्ववियु,अखिल क्रान्तिकारी(विप्लव) र अखिल छैठौंबीच तालमेल भएको छ । त्यस्तै संयुक्त गठबन्धनको स्ववियु सभापतिमा टेकराज केसी,सचिवमा भुपेन्द्र केसी र कोषाध्यक्षमा नीता बुढाथोकीको उम्मेदवारी रहेको क्याम्पस स्रोतले जनाएको छ । स्वतन्त्र बिद्यार्थी युनियनको चुनाव आगामी चैत्र ५ गते हुने भएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *